Nov 20, 2018, 12:34 PM

News:

SMF - Just Installed!


Recent Posts

Pages1 2 3 ... 8
1
Questions / Re: Jak dobrze zacząć przygodę...
Last post by izabelar - Oct 22, 2018, 10:51 PM
Quote from: PanBanan on Oct 22, 2017, 08:34 PMWitam,
chciałem się z wami podzielić moim doświadczeniem i doradzić jak dobrze zacząć Waszą przygodę z VDTruck.

Na początek musicie wiedzieć, że w grze obowiązuje real time tzn. jeżeli przyjmujecie zlecenie i macie do przejechania 450 km,
a Wasz truck jedzie z prędkością 79 km/h dojedziecie do miejsca docelowego po około 5,5h.

Głównym zadaniem jest wożenie towaru za każdy przejechany kilometr z miasta do miasta i dostarczony towar
dostajecie pkt. ratingu tzn. im wyższy Wasz rating tym możecie kupować lepsze trucki, kierowców i brać większe kwoty kredytu.

W grze istnieją spółki do których możecie przystąpić, wykonuje się w nich zadania trzeba dostarczyć określony towar do miasta w określonym czasie. Towar ze zleceń spółki jest  lepiej płatny plusem jest to że po wygraniu zlecenia spółka dostaje pieniądze na swoje konto i właściciel danej spółki może ustawić rabaty na paliwo, jedzenie, naprawy itp.

Aby zarabiać pieniądze należy najpierw załadować towar trzeba za niego zapłacić powiedzmy 2500 euro po czym po dojechaniu do miasta rozładowujecie go za 4000 euro i macie zarobek 1500 trzeba uwzględnić,  że po drodze naprawialiście trucka, karmiliście kierowców itp. Pamiętajcie żeby zostawić sobie pieniądze na koncie żeby mieć za co załadować. Nie trzeba kupować  naczep przy zleceniu dostajesz towar wraz z nią.

Jak widzicie każdy kierowca ma gwiazdki czyli swój lvl i kierowcy z 1* nie mogą jechać dalej niż 350 km ale jeżeli upieracie się żeby jechać dalej wystarczy wybrać opcje załadunku bez wybierania miejsca docelowego i wysyłacie go po kolei miasto po mieście które jest w zasięgu 350 km i tak w końcu dojedzie do celu.
Każdego kierowcę można awansować, aby wbić mu 2* musi mieć przejechane na swoim koncie 20 tyś km wtedy będzie mógł jechać do 450 km.
Można ich również zatrudnić ale twoje konto musi osiągnąć poziom rating 5 i można ich brać jednego co 24h.


Zaczynacie z jednym truckiem i kierowcą samouczek pokazuje jak kupić samochód, zatrudnić kierowcę,
wziąć zlecenie i wysyła was w drogę. Moja rada na udany start bez konieczności wydawania pieniędzy na VD pointy to:


Po pierwsze, po dojechaniu do miasta i rozładunku powróćcie do swojego pierwszego miasta do bazy bo wtedy możecie tam modyfikować kontrakty.

Po drugie, należy dodać drugiego kierowcę do trucka by móc jeździć cały czas. Samouczek nam tego nie pokazuje.
Jak się jeden zmęczy na postoju przełączacie na drugiego i dalej w drogę, nie musicie czekać by zregenerował siły aby to zrobić klikacie:
Budynek DISPATCH --> Contracts list --> Details --> Drivers  pamiętajcie że najpierw trzeba zatrudnić drugiego kierowcę by móc go dodać.

Po trzecie. jak już osiągniecie 0,1 ratingu możecie z banku wziąć używanego trucka na raty. Opcja secound truck jest możliwa tylko przy zakupie drugiego trucka jeżeli kupicie go za pieniądze ze sklepu bądź za vd pointsy i zdecydujecie się na używkę nie będzie już takiej możliwości. Ratę za trucka płaci się raz na 48h i wynosi około 1700 euro.

Po czwarte, jeżeli logujecie się d gry co dziennie dostajecie nagrody dzienne przez pierwsze 4 dni są to pieniądze po 5 dniu i za każdy kolejny dostajecie 1 vd point. Więc jak jesteście aktywni to po 5 dniach osiągniecie  0,1 ratingu kupicie używkę i wtedy macie już vd pointsy na trucka polecam na początek niebieskiego magnuma z silnikiem 9,0 litra za 16 VD pointsów bo posiada aż 16,2t załadunku.

By kupić secondo trucka klikacie:
Budynek HEADQUARTER --> Bank --> Secound truck
Jeżeli kupujecie trucka za vd:
Budynek INFO --> Trucks

Warto wiedzieć każdy truck ma określoną ładność jeżeli jest to 12t załadujecie tyle właśnie towaru, bez swojej przyczepy maksymalny tonaż przyczepy za free jest to 18t więc te magnumy 16t idealnie się nadają do tego.

Warto też brać zlecenia w niewielkiej odległości od siebie np. Łódź --> Warszawa to raptem 139 km ładujesz towar w Łodzi i rozładunek Warszawa po czym wracasz z powrotem do Łodzi na pusto  i tak w kółko póki dany towar się nie skończy w mieście.
Można zrobić trasę Łódź --> Warszawa po czym ładujesz coś i jedziesz do Białegostoku, ale okazuje się że z Białegostoku tylko masz kurs na Litwę i albo decydujesz się na daleki kurs albo jedziesz do innego miasta po inny towar oczywiście na pusto, a ktoś inny w tym czasie zrobił już 3 zlecenia Łódź --> Warszawa.
 Pieniądze dostaje się za towar,  a nie za przejechane km więc jak załadujesz towar w Łodzi i pojedziesz do Warszawy (139 km) zarobisz 1k euro a jak ten sam towar zawieziesz do Berlina (469 km) też zarobisz 1k euro. Tylko więcej czasu zmarnujesz i wydasz na paliwo i naprawę.


Jeżeli drugie trucka kupicie z opcji secound truck a trzeciego za vd pointsy macie bardzo dobry start. Jeżeli macie jeszcze jakieś pytania z chęcią odpowiem piszcie na forum, bądź bezpośrednio w grze gram w Europie nik PanBanan no i zapraszam do naszej  polskiej spółki PolTrans na czacie na pewno ktoś wam pomoże i odpowie na pytania.

2
Bug Reports / Accidental driver hireing
Last post by Trucker186 - Oct 12, 2018, 08:52 PM
My phone somehow picked up that i wanted to hire a driver and it did and it did it twice jsut need my permission to get a driver again back or a 4* driver credited to me
3
Suggestions / push notifications
Last post by Filip0102 - Sep 20, 2018, 05:20 PM
i suggest to make a push notification,than we now is the truck out of gas, is the truck on the choosed destinations and other, sorry for bad english i am for Croatia,bye  ;D
4
Bug Reports / Bank deposit interest
Last post by mountainair - Sep 02, 2018, 10:50 PM
My deposit to the bank was Aug.17, as to date Sept.02 there has been no deposit. Hope this gets fixed--or what is the point of it. :'(
5
Bug Reports / Auction bid by non permission ...
Last post by rusracerx - Aug 27, 2018, 08:34 PM
Just noticed that a member of the partnership was able to cancel a bid then rebid same. This member doesn't have permissions to do so. Need a fix ASAP  because apparently anyone can bid at anytime. :-\
6
Suggestions / Pay back vd points people spen...
Last post by Godmanmark - Aug 16, 2018, 05:22 PM
 People spent vd points and real money to make their trucks work with a 65 mph speed limit. Those vd points were a complete waste now that the speed limit was reduced. Everyone should get a refund
7
Suggestions / Re: Bidd
Last post by AndyM - Jun 17, 2018, 12:04 AM
Hi! Yes! That feature is included in the next update!
8
Bug Reports / Problem with auction
Last post by koleszka2012 - May 01, 2018, 08:22 AM
"Thus, if a contract is for carrying 3000 tons (3000 tons was the offer, 3000 tons the request = 6000 tons) and offer has no tone and from the request there are still 300 tons left (i.e. 95% completed), the partnership will still win the contract receiving 95% of the amount but the sum carries 5 percent penalties."Someone is kidding... From 8088 tons I delivered 8066 tons and the auction was unsuccessful. Its someone som can explain this situations???Best regarsds

Kamil
9
Bug Reports / Lkw leasing bzw finanzieren
Last post by Chris120985 - Mar 17, 2018, 07:23 PM
So far, there is the function NEN 2. Finance trucks. Would be interesting if you z.b. could finance unlimited trucks s of his choice. what do you think ??????
10
Suggestions / Lkw lackierung bei Kauf
Last post by Chris120985 - Mar 17, 2018, 07:16 PM
Besteht denn irgendwie die Möglichkeit gleich beim Kauf die wunschfarbe auszusuchen das wäre nämlich cool und evtl die Aufrüstung gleich mit dazu. Das fände ich super wenn das noch in Zukunft funktionieren würde.
Pages1 2 3 ... 8